+48 733 919 733

Pośrednictwo Pracy

Oferujemy na Państwa zlecenie wyszukiwanie dla Państwa pracowników według przyjętych założeń i ustaleń. Dajemy możliwość wyboru posrednictworozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Jako, że pracownicy są jednym z najważniejszych zasobów przedsiębiorstwa ważne jest, aby podczas rekrutacji wyłonić kandydatów, idealnie pasujących do firmy, w której mają pracować. Rekrutacja to proces złożony dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełną gamę pracowników wykwalifikowanych jak i niewykwalifikowanych, inżynierów, lekarzy, robotników budowlanych itp.

Przykład realizacji usługi pośrednictwa pracy – Etapy współpracy

  • Klient przesyła nam zapytanie, w którym dokładnie określi kwalifikacje oraz liczbę potencjalnych pracowników, warunki pracy i płacy jakie czekają potencjalnych pracowników
  • W następnym etapie wybieramy potencjalnych pracowników naszej bazy oraz przeprowadzamy rekrutację osób odpowiadających warunkom i wymaganiom klienta
  • Po zebraniu bazy osób odpowiadającym wytycznym klienta wysyłamy kompleksowe informacje o każdej z osób
  • Na podstawie pozyskanych informacji klient wybiera osoby, którymi jest zainteresowany po czym kontaktujemy obie strony w celu dodatkowej weryfikacji (rozmowa, omówienie warunków pracy)
  • W trakcie współpracy z klientem jesteśmy cały czas w kontakcie i pomagamy rozwiązywać wszelkie problemy,

 

 

Powyżej przedstawiliśmy przykład naszej usługi. Zakres naszej pracy ustalany jest indywidualnie z kontrahentem. Możecie Państwo zlecić nam przeprowadzeni całego procesu rekrutacji jak i poszczególnych jej elementów. Wykonujemy także zlecenia niestandardowe.

 

arpro(at)arpro.pl

www.pracownicy.arpro.pl